Családi istentisztelet

„Családi filmek”. Talán sokan ismerik ezt a fogalmat a filmvilágból.  Mitől lesz „családi” egy film? Attól, hogy szórakoztató tartalmat nyújt a család legkisebb tagjainak, ugyanakkor értéket tud közvetíteni a felnőttek számára is.

A családi istentisztelet ugyanezen az elven van felépítve. Egyszerre próbáljuk meg egy egész család számára érthetővé tenni az evangéliumot. A prédikációba nemcsak a felnőtteket, de a gyermekeket is bevonjuk, ezzel próbáljuk elérni, hogy a számukra is érthető, élményszerű legyen Isten jelenléte.

A gyülekezet „lelki otthon”. Ahogyan fizikai otthonunkban megünnepeljük ünnepeinket, úgy gyülekezetünkben sem feledkezünk meg az ünneplőkről, az ünnepeltekről. Így a családos istentiszteletek keretében születésnapi ajándékokkal is készülünk mindazok számára, akik az adott hónapban ünneplik születésnapjukat.

Gyere el egész családoddal minden hónap utolsó vasárnapján gyülekezetünkbe és tudd meg, hogy

„az Úr az Isten!
Ő alkotott minket, az övéi vagyunk.”

Zsolt 100,3